Sıkıntı Duaları

Şehitler İçin Okunacak Dualar

Bismillahirrahmanirrahim

Varlığına Birliğine Yücelerin En Yücesi Olduğuna İnandığımız… Altımızda Yağız Yerin, Üstümüzde Yedi Göğün Sahibi Olduğuna İman Edip, Kandığımız Ol Deyince Olduran Gönüllerimizi İman Nuru Türklük Şuuru ile Dolduran Ulular Ulusu Yücelerin En Yücesi Hemen Yapacağımız Duamızı Mekke-i Münevverede Medine-i Münevverede ve Ravza-i Münevverede Kabul Ettiğin Dualarla Kabul Eyle Ya Rahman, Ya Rahim , Ya Zel Celali Hazretleri….
Ya Rabbil Alemin;
Sen Ülkemizi, Milletimizi, Devletimizi Her Çeşitli İç ve Dış Tehditlerden Muhafaza Eyle,
Sen Ayrılmaz Bütünlüğümüzü Bozmaya Çalışanları El-KAHHAR İsminle Kahret.. Birlik ve Beraberlik İçerisinde Hayatı Bizlere Vasıl Eyle, tek ve Yalnızca Sana Kulluk Eder Senden Yardım Dileriz Uluların En Ulusu Hz. Allah (c.c) İslam’ın Bayraktarlığını Yapmış 5,000 Senedir Diyardan Diyara Göç Etmiş, Şerefi, Bayrağı, Namusu için Can Vermiş Atalarımızdan, Dedelerimizden, Ninelerimizden Razı Ol Ya Rabbi, Ülkemizi Bölmeye Karşı Çeşitli Terör Belasından Sen Türk Milletini Koru Ya Rab..
Şuan Dağda, Hudutta , Ovada, Çamurda, Karda, Kışta, Zemheride, Ayazda Bu Vatan İçin Nöbet Bekleyen Askerlerimize, Polisimize ve Tüm Güvenlik Güçlerimize Yardım Et Allah’ım… Onları Koru Ya Rabbim…
Senin Katında Peygamberlerden Sonra Gelen En Iyi Mevki Şehitlik Aşamasına de Bizleri Ulaştır Allah’ım…
Şehitlerimizden ve Geride Olan Gazilerimizden Razı Ol Allah’ım…
Gözü Yaşlı , Başı Dik , Onurlu Gururlu Şehit Annelerine Minnettarız Onların Evlatları Bu Vatan için Şehit Düştü Onların Gönüllerine Huzur Ver Ya Rabbim….
Euzu Bi Kelimatillahattammati Min Şerri Ma Halâk Türk Askeri ( Allah Türk Askerini Tüm Yaratıkların Şerrinden Korusun …
Subhane Rabbike Rabbil İzzeti Amma Yasufun Vesselamun Alel Mürselin Vel Hamdülillahi Rabbil Alemin Tüm Şehitlerimizin Ruhu için EL-FATİHA
Şeklinde dua edilerek, şehitlerimizin ruhuna bağışlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close